Punkty Terenowe Ośrodka Pomocy Społecznej
Punkt Terenowy Nr 1 - Boguszowice
Kierownik - Jolanta Herman
Rybnik - Boguszowice
ul. Patriotów 14, tel. 32-42-15-311; tel/fax 32-42-59-348
email: pt1boguszowice@opsrybnik.pol.pl
poniedziałek, środa, czwartek od 7:00 - 15:00,
wtorek od 7:00 - 16:00,
piątek od 7:00 - 14:00
Punkt Terenowy nr 1 - wykaz ulic:
Astronautów, Baczyńskiego, Błękitna, Bogusławskiego, Boguszowicka - powyżej 60 i 151, Bracka, Cedrowa, Chłodna, Cyprysowa, Czwartaków, Dębowa, Dr Rostka, Drobnego, Dunikowskiego, Elsnera, Gen. St. Szeptyckiego, Gospodarcza, Gotartowicka - powyżej nr 55 i 70, Grabowa, Grażyńskiego Michała, Gronowa, Jasna, Jastrzębska, Jemiołowa, Jesienna, Kadetów, Karskiego, Kłokocińska, Kolberga, Komunalna, Krzywoń Anieli, Ks. Pośpiecha, Kuboszka Władysława, Lompy, Małachowskiego, Mokra, Nowomiejska, Osiedle Południe, Patriotów, Pierwszej Brygady, Plac Pokoju, Plac Żołnierza, Poligonowa, Rajska, Rejewskiego, Rybna, Rycerska, Sasanki, Sienna, Skośna, Sołtystwo, Spacerowa, Strażacka, Strzembosza, Szarotki, Sztolniowa, Śniadeckiego, Urocza, Wazów, Węglowa, Włościańska, Ziemska, Żniwna, Żurawia
Punkt Terenowy Nr 2 - Nowiny
Kierownik - Barbara Rzadek-Tkocz
Rybnik - Nowiny
ul. Floriańska 26, tel. 32-42-60-073; tel/fax 32-42-43-892
email: pt2nowiny@opsrybnik.pol.pl
poniedziałek, środa, czwartek od 7:00 - 15:00,
wtorek od 7:00 - 16:00,
piątek od 7:00 - 14:00
Punkt Terenowy nr 2 - wykaz ulic:
B.Czecha, Basztowa, Batalionów Chłopskich, Begonii, Bema, Bohaterów Westerplatte, Borki, Borowa, Broniewskiego, Brzozowa, Budowlanych, Buhla, Chabrowa, Chryzantem, Cierpioła Pawła, Cisowa, Daleka, Dąbrówki, Długa, Dobosza Jana, Dworska, Dzikiej Róży, Energetyków, Floriańska, Gen. Jana Sadowskiego, Głucha, Golejowska, Goździków, Graniczna, Grodzka, Grunwaldzka, Gzelska, Gen. Janke-Waltera, Jaworowa, Junaków, Jośki, Kardynała Kominka, Karłowa, Kasztanowa, Komuny Paryskiej, Konwalii, Kosów, Krakusa, Krzywa, Ks. Szwedy Konrada, Kuźnicka, Lechicka, Legionów, Łabędzia, Łączna, Mahoniowa, Majowa, Malinowa, Malwowa, Marokanów, Marusarzówny, Mglista, Mieszka I, Moniuszki, Nad Potokiem, Nad Zalewem, Norwida, Orzepowicka, Pelargonii, Piastowska, Pilarskiego, Piownik, Piwonii, Pniowska, Podmiejska, Polan, Popiela, Przedmieście, Pułaskiego, Raciborska od nr 127 do 190, Równa, Rudzka od nr 131, Rybacka, Serdeczna, Słoneczników, Sowia, Stalmacha, Stalowa, Stokrotki, Storczyków, Szczęśliwa, Szeroka, Ściegiennego, Św. Józefa, Św. Maksymiliana, Świerkowa, Topolowa, Tulipanów, Tuwima, W. Pola, Wandy, Wawelska, Wiatraczna, Wierzbowa, Winklera, Wiosenna, Wyspiańskiego, Zdrzałka, Zebrzydowicka, Zgrzebnioka, Zielona, Zwonowicka, Żaglowa, Żytnia
Punkt Terenowy Nr 3 - Niedobczyce
Kierownik - Marzanna Małachowska
Rybnik - Niedobczyce
ul. Barbary 22, tel/fax 32-42-11-033 tel. 32-42-48-088, tel. 32-42-13-933
email: pt3niedobczyce@opsrybnik.pol.pl
poniedziałek, środa, czwartek od 7:00 - 15:00,
wtorek od 7:00 - 16:00,
piątek od 7:00 - 14:00
Adamskiego, Akacjowa, Barbary, Barbórki, Batorego, Boczna, B. Śmiałego, Bończyka, Chodkiewicza, Cienista, Daszyńskiego, Dąbrowy, Dygasińskiego, Dzierżonia Jana, Frontowa, Garbocze, Gen. Andersa, Gen. Okulickiego od nr 1 do 153, Górniczego Stanu, Górnośląska, Grota-Roweckiego, Gruntowa, Hetmańska, Idzikowskiego, Jabłoniowa, Jagodowa, Jana Kazimierza, Jana Rericha, Janasa, Kazimierza Wielkiego, Kadłubka, Karlika, Konarskiego, Kopernika, Kosmiczna, Kossaka, Kręta, Krzywoustego, Kwiotka, Leszczyńskiego, Letnia, Lokalna, Lotników, Modrzewiowa, Mojżesza, Morcinka, Mościckiego, Mruli, Narutowicza, Niedobczycka - od nr 113, Niemcewicza, Niepodległości, Niewiadomska, Nowowiejska, Obrońców Pokoju, Odległa, Odrodzenia, Olszycka, Orkana, Orzechowa, Paderewskiego, Paska J.CH, Piotra Skargi, Pokładowa, Popielowska, Puszkina, Przyjemna, Raciborska od nr 192 do 223, Raciborska od nr 208, Racławicka, Rogozina, Rozstajna, Różyckiego, Rymera, Skalna, Skrzetuskiego, Słowiańska, Sportowa, Spółdzielcza, Staffa, Staromiejska, Strzelców Podhalańskich, Szczerbicka, Sztygarska, Szyb Marcin, Szybowa, Szymanowskiego, Średnia, Torowa, Ustronna, Warneńczyka, Weroniki, Wiertnicza, Wodzisławska od nr 201, Wołodyjowskiego, Worcella, Woronicza, Wrzosowa, Wyrobiskowa, Zagłoby, Zakole, Zamenhofa, Zamojskiego, Zana, Zapolskiej, Zemana, Ziemowita, Złota, Związkowa, Źródlana, Zygmunta Starego, Żwirowa
Punkt Terenowy Nr 4 - Paruszowiec
Kierownik – Marzena Krawczyk
Rybnik - Paruszowiec
ul. J.F. Białych 7 - II piętro, tel. 32-42-22-772, tel/fax. 32-42-27-486
email: pt4paruszowiec@opsrybnik.pol.pl
poniedziałek, środa, czwartek od 7:00 - 15:00,
wtorek od 7:00 - 16:00,
piątek od 7:00 - 14:00
Arki Bożka, Asnyka, Astrów, Azaliowa, Bagnista, Bartników, Bieli, Boguszowicka - do nr 58 i 149, Bratków, Brzeziny Miejskie, Brzezińska, Brzozy, Buchalików, Chwałęcicka, Ciasna, Cicha, Cystersów, Czarneckiego, Długosza, Dudka M., Fabryczna, Falista, Fiołkowa, Fredry, Gerberów, Giedroycia, Gierymskiego, Gliwicka od 13 i 28, Głogowa, Gminna, Gogola, Gontowa, Gotartowicka - do nr 55 i 70, Górna, Hotelowa, Jagiełły, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaskrów, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Jutrzenki, Kalinowa, Karłowicza, Kasprowicza, Klonowa, Kolonki, Komisji Edukacji Narodowej, Konopnickiej, Koralowa, Kosmonautów, Kosynierów, Krucza, Ks. Pojdy Jana, Książenicka, Kuglera Bernarda, Kusocińskiego, Leszczyńska, Leśmiana, Ligocka, Lipowa, Lisia, Ludowa, Łowiecka, Łukasiewicza, Łukowa, Magnolii, Majątkowa, Makowa, Makuszyńskiego, Mariańska, Marynarska, Matejki, Miarki, Mikołowska od 14 i 21, Millenijna, Miła, Miodowa, Modrzewskiego, Myśliwska, Nadbrzeżna, Nałkowskiej Zofii, Niemodlińska, Niska, Ofiar Terroru, Ogrodowskiego, Okrężna, Olszowa, Orla, Orzeszkowej, Owocowa, Partyzantów, PCK, Piaskowa, Pilchowicka, Plater, Pod Wałem, Podgórna, Podhalańska, Podleśna, Pogodna, Poloczka, Poniatowskiego, Poremby, Północna, Prosta od nr 50, Pryszczyny, Przemysłowa, Przyjaźni, Pszenna, Ptasia, Radosna, Rejtana, Robotnicza, Różana, Różańskiego, Rubinowa, Rybnicka, Sadowa, Samotna, Sąsiedzka, Sienkiewicza, Sienna, Sikorskiego, Skowronków, Słoneczna, Słowackiego, Spokojna, Stara, Stawowa, Strąkowska, Strzelecka, Studzienna, Stwosza Wita, Sucha, Sygnały, Szewczyka, Szybowcowa, Św. Antoniego, Św. Huberta, Tetmajera, Traugutta, Turystyczna, Uczniowska, Walecznych, Wąska, Webera, Weteranów, Widok, Wielopolska, Wieżowa, Wiklinowa, Willowa, Wiosny Ludów, Wiślana, Wiśniowa, Wodna, Wodnika, Wolna , Wronia, Wróblewskiego, Wspólna, Wypoczynkowa, Wysockiego, Wyzwolenia, Za Torem, Za Wiaduktem, Zacisze, Zajezdna, Zajęcza, Zakątek, Zapłocie, Zbożowa, Zgodna, Ziołowa, Zuchów, Żelazna, Żeleńskiego, Żeromskiego, Żorska, Żużlowa
Punkt Terenowy Nr 5 - Centrum
Kierownik - Izabela Szewczyk - Zoń,
Rybnik - Centrum
ul. Kościuszki 59, tel/fax 32 42-36-572, tel. 32-42-16-888
email: pt5centrum@opsrybnik.pol.pl
poniedziałek, środa, czwartek od 7:00 - 15:00,
wtorek od 7:00 - 16:00,
piątek od 7:00 - 14:00
Punkt Terenowy nr 5 - wykaz ulic:
1-go Maja, 3-go Maja, Armii Krajowej, Barwna, Basisty, Beskidzka, Białych J. i F., Biegeszowej, Bieszczadzka, Bratnia, Byłych Więźniów Politycznych, Cegielniana, Chalotta, Damrota, Działkowców, Dróżka Prof. Libury, Chałubińskiego, Chełmońskiego, Chopina, Chrobrego, Chrószcza, Chwałowicka, Cmentarna, Dąbrowskiego, Dolna, Dworcowa, Dworek, Franciszkańska, Gajowa, Gałczyńskiego, Gen. Okulickiego od nr 168 do 179, Gliwicka od 1-11 i od 2-26, Górnicza, Gołębia, Grottgera, Grzybowa, Gwarków, Hallera, Harcerska, Hoża, Hutnicza, Jagiellońska, Jankowicka, Janiego, Jarzynowa, Jaskółcza, Kilińskiego, Klasztorna, Kochanowskiego, Kolejowa, Korczaka, Korfantego, Kościelna, Kościuszki, Kotucza, Kołłątaja, Kożdoniów, Krupińskiego, Ks. J. Śliwki, Kupiecka, Kowalczyka, Kraszewskiego, Krótka, Krzyżowa, Ks. Brudnioka, Ks.dr St.Siwca, Ks. J. Popiełuszki, Kwiatowa, Larysza, Lektorska, Lelewela, Leśna, Ligonia, Liściasta, Łanowa, Łąkowa, Łokietka, Łony, Malchera, Mała, Mickiewicza, Miejska, Mikołowska od 1-19 i od 2-12, Mjr Wł. Mażewskiego, Młyńska, Na Górze, Na Niwie, Nacyńska, Niedobczycka - do nr 112, Nowa, Obywatelska, Ogródki, Ogrodowa, Obrońców Rybnika, Parkowa, Piasta, Pełczyńskiego, Pilarczyka, Piłsudskiego, Plac Kopernika, Plac Kościelny, Plac Wolności, Plebiscytowa, Pochyła, Pocztowa, Pod Hałdą, Pod Lasem, Polna, Poprzeczna, Powstańców, Prosta do nr 49, Prusa, Pukowca, Raciborska - do nr 190, Radziejowska, Reymonta, Rolnicza, Rudzka do nr 130, Rybnickiego, Rynkowa, Rzeczna, Saint Vallier, Skłodowskiej, Sławików, Smolna, Sobieskiego, Sobików, Solskiego, Stajera, Staszica, Stefek Anny, Szulika, Śląska, Stolarskiego, Stroma, Strzelców Bytomskich, Sudecka, Szafranka, Szczęść Boże, Szczygłów, Szkolna, Środkowa, Św. Jadwigi, Św. Jana, Świerklańska, Tęczowa, Tkoczów, Torfowa, Ujejskiego, Warskiego, Wjazdowa, Wiejska, Wieniawskiego, Witosa, Wodzisławska - do nr 200, Wojska Polskiego, Wolnego, Wyboista, Wyglendy, Wysoka, Zagrodniki, Zamkowa, Zamysłowska, Zwycięstwa, Żołnierzy Września, Żwirki i Wigury
Informacje o artykule
Tytuł dokumentu
Punkty Terenowe Ośrodka Pomocy Społecznej
Data utworzenia
2013-09-04
Załączniki
Brak załączników
Osoba wprowadzająca dokument
Administrator
Osoba tworząca dokument
Jacek Odojczyk
Rejestr zmian dokumentu
- [2019-02-07] Edycja dokumentu przez Rafał Muras
- [2018-04-16] Edycja dokumentu przez Janina Oleś
- [2018-03-12] Edycja dokumentu przez Janina Oleś
- [2018-02-08] Edycja dokumentu przez Janina Oleś
- [2017-08-09] Edycja dokumentu przez Jacek Odojczyk
Dokument wyświetlono
9251 razy