Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Biuletyn Informacji Publicznej

Jesteś tutaj: Strona główna » Pomoc

Pomoc

 

Aby zapoznać się z informacjami w Biuletynie Informacji Publicznej należy kliknąć w odpowiedni link w menu przedmiotowym lub podmiotowym. Do precyzyjnego wyszukiwania informacji służy wyszukiwarka znajdująca się w górnej części serwisu. Aby skorzystać z wyszukiwarki należy wpisać w pole edycyjne szukaną frazę i nacisnąć przycisk "szukaj". Aby skorzystać z opcji rozszerzonych wyszukiwarki należy kliknąć "wyszukiwanie zaawansowane".


Oprócz menu głównego znajdującej się z lewej strony serwisu dla większego komfortu w nawigacji można skorzystać z menu na dole strony oraz tzw. "ścieżki okruszków" znajdującej się po frazie "jesteś tutaj:"


Aby zmienić kontrast serwisu należy kliknąć ikonkę "zmiana kontrastu". Aby zmienić wielkość czcionki należy kliknąć ikonki "czcionka duża" lub "czcionka średnia". Aby powrócić do ustawień fabrycznych należy wybrać ikonkę "ustawienia domyślne"

 

Powrót do strony głównej BIP następuje po kliknięciu na logo znajdujące się w lewym górnym rogu lub link "strona główna"

 

Aby sprawdzić ważność certyfikatu należy kliknąć oznaczenie "Strona Przyjazna Niewidomym"